Start | Historia | Władze | BORT | Muzeum | Kalendarze imprez | Regulaminy | Dom Wycieczkowy | Dojazd do muzeum |
Szlaki | Schroniska | Koła | Archiwum | Galeria | Prezentacje | Listy gratulacyjne | Księga Gości |

Koło nr 5 GLINIK

Przypomnienie o opłacie składek

Zarząd Koła PTTK nr 5 GLINIK przypomina swoim członkom o obowiązku opłacenia składki członkowskiej za rok 2017.

Zgodnie z rozporządzeniem sekretarza generalnego PTTK termin opłacenia składki mija 31.03.2017. Po tym terminie nastąpi ustanie członkostwa zwyczajnego (Art. 16 ust. 1 pkt. 3 i ust. 3 Statutu PTTK, a więc utrata wszelkich praw do ubezpieczenia NNW.

Skarbnik:  Tadeusz Wszołek      Prezes Koła: Henryk  Szymański

Filtr     Kolejność     Pokaż #
Tytuł pozycji
Kalendarz imprez na rok 2017
Twórczość naszych turystów
Piosenka Koła nr 5 "Gorliccy wędrowcy"
MEDIA O NAS... 2013
NASI PRZYJACIELE

«« start « poprz. 1 nast. » koniec »»
Pozycje :: 1 - 5 z 5

PTTK Oddział w Gorlicach informuje swoich członków i sympatyków, że organizowane przez Koła PTTK wycieczki są wycieczkami Statutowymi i odbywają się zgodnie ze Statutem PTTK zarejestrowanym 31.10.1991 roku oraz wpisem do KRS nr 207193 jako Stowarzyszenie opisanych w rubryce 3 Cele działania organizacji od 1 do 11 . Opisane wyżej wycieczki są imprezami niedochodowymi w świetle przepisów i są wycieczkami Statutowymi.

prawa do zdjęć

Informujemy, iż wszystkie zamieszczone w naszym serwisie zdjęcia mogą być dowolnie wykorzystywane, przy jednoczesnym zastrzeżeniu o konieczności podania informacji o źródle ich pochodzenia.

>>  Urzad Miasta Gorlice

Mój ulubiony szlak to: